XX Jelgavas Piena, maizes un medus svētki J. Hercoga laukumā

Godā celts  MAIZNIEKU amats, Latvijā ražota MAIZE un Latvijas Maiznieku biedrības biedru uzņēmumi – MAIZES CEPĒJI.
Gardi, draudzīgi, apmeklēti un nedaudz ”slapji” aizvadīti 20. Vispārējie Latvijas Piena, maizes un medus svētki.

Par maizes ražošanas uzņēmumu gardo produkciju apmeklētājiem stāstīja un izspēlēja svētku loteriju  Jelgavas Amatu vidusskolas (JAV)  jaunie maiznieki ar skolotāju Guntu Briedi priekšgalā. Paldies JAV direktorei Editei Bišerei par atbalstu un kopīgi paveikto.
Šajos svētkos saņēmām tik daudz labu atsauksmju par gardo un uzturvērtībām bagāto Latvijas MAIZI – paldies N.Bomja maiznīca ‘’Lielezers’’, AS ‘’Hanzas Maiznīca’’, LPB maiznīca ‘’Priekule’’, SIA ‘’Saldus maiznieks’’, SIA ‘’Lāči’’ un maiznieku sadarbības partnerim SIA ‘’Puratos Latvia’’ par jauno produkciju – veselīgajiem BIO ievārījumiem.

Mūsu ilggadējais un uzticamais ģenerālsponsors šajos svētkos bija As ‘’Dobeles dzirnavnieks’’  – sirsnīgs paldies visai komandai!
Kopā ar Asociāciju ‘’Lauku Ceļotājs/Baltic Country Holidays’’ stāstījām par Rudzu ceļu Latvijā un aicinājām apmeklēt mūsu zemes dabas, vēstures un kultūras mantojuma objektus.

Ceram arī uz turpmāku sadarbību, personīgi – Asnate Ziemele.

Vēlamies pateikties Rīgas Tūrisma un radošās industrijas pasniedzējai, profesionālai pavārmeistarei Inesei Bedeicei, ka neaizmirsa MAIZI un to radoši un gardi izmantoja, piedaloties Siera plašu konkursā 18. Latvijas Novadu Siera dienā, ko organizēja biedrība ‘’Siera klubs’’.