Pārtikas izstāde ‘’Riga Food 2020’’

Noslēgusies Starptautiskās pārtikas izstādes ‘’Riga Food 2020’’ 25. gadu jubilejas izstāde, kas norisinājās četras dienas – no 9. – 12. septembrim.

Latvijas Maiznieku biedrības biedri: Maiznīca ‘’Lielezers’’, Maiznīca ‘’Dona’’, AS ‘’Hanzas Maiznīca’’, Saldus Maiznieks, Maiznīca ‘’Lāči’’, Puratos Latvia un Orkla Group uzņēmums ‘’Lanordija’’ bijām starp tiem 400 izstādes un kontaktbiržas uzņēmumiem, kas piedalījās šajā pārtikas nozares pasākumā.

Izstādi šogad apmeklēja 18 100 interesentu.

Maizes ražotāji aktīvi darbojās Nacionālā kopstendā, ko organizēja Latvijas Agroresursu un ekonomikas institūts ar Zemkopības ministrijas atbalstu. Maizes ekspozīcijā maiznieki neaizmirsa arī savus sadarbības partnerus – Asociāciju “Lauku Ceļotājs’’ un prezentēja Eiropas projektu ‘’Rudzu ceļš’’.

Inovāciju stendā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma (RTRIT) audzēkņi un pasniedzēji gatavoja gardas uzkodas no maizes un popularizēja maizes ražotājus. RTRIT ir vien no ilggadīgākajiem LMB sadarbības partneriem.

Foto no ZM un LMB arhīva