Lai rudzu piparkūkas dod spēku skandēt Ziemassvētku dziesmas

Latvijas Maiznieku biedrība sirsnīgi pateicas SIA ‘’Saldus maiznieks’’ par gardajām rudzu piparkūkām, kas palīdzēja mazajiem māksliniekiem sirdīs ienest svētku sajūtu! Spēku, radošumu, enerģiju un dzīvesprieku fondam ‘’Nāc līdzās’’ šogad!

Fonda “Nāc līdzās!” Ziemassvētku koncerts “Zem sargeņģeļa spārna” Rīgas Lutera Evaņģēliski luteriskā Torņakalna Baznīcā 2019. gada 15. decembrī. Jaunieši ar īpašām vajadzībām no dažādiem Latvijas novadiem uzstājas ar LNO solistēm Ilonu Bageli, Marlēnu Keini, Lauru Teivāni, dziedātājiem Juri Vizbuli, Mariju Naumovu, Andri Ērgli, Goran Goru, Rūtu Dūdumu, Jāni Ķirsi, Aiju Vītoliņu, Ati Zviedru, Katrinu Dimantu, Kasparu Zemīti, Agnesi Egliņu, Emīlu Kivlenieku, Madaru Dzintari, Miku Dukuru. Kopā ar viņiem muzicēja brāļi Petrauski, ritma grupa Perpetum Ritmico un citi mūziķi, apvienojoties Nāc līdzās Ziemassvētkos! orķestrī. Muzikālais vadītājs Rihards Zaļupe.