Siers. Maize. Ūdeņu veltes.

24.martā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā sadarbībā ar Latvijas lauku konsultāciju centru biedrība ‘’Siera klubs’’ organizēja semināru “Veselība, labs izskats un harmonija ar Latvijas produktiem – ūdeņu veltes ēdienos”. Semināra dalībnieki ceļu uz pasākumu bija mērojuši no visas Latvijas – Daugavpils, Kuldīgas, Auces, Jelgavas, Dobeles, Rīgas, Siguldas un Ādažiem. Meistarklases vadīja šefpavāri Aivars Varņecskis (viesu nams ‘’Ēmūžas’’), šefpavārs Ingmars Ladigs, bārmenis, 2019. gada  Pasaules labākais kokteiļu meistars Andris Reizenbergs.

LMB izpilddirektore Gunta Duka semināra dalībniekiem sniedza ieskatu jaunākajās maizes patēriņa un nākotnes tendencēs, kā arī degustācijā iepazīstināja klātesošos ar paaugstinātas uzturvērtības maizēm.

Paldies maiznīcai ‘’Lielezers’’, ‘’Lāči’’, uzņēmumam ‘’Maiznīca Flora’’ un AS ‘’Hanzas Maiznīca’’.