Seminārs ‘’Veselība, labs izskats, harmonija ar Latvijas produktiem’’

Latvijas Maiznieku biedrība piedalījās arī šī gada pēc skaita otrajā biedrības ‘’Siera klubs’’ V.Davidanovas organizētajā seminārā ‘’Veselība, labs izskats, harmonija ar Latvijas produktiem’’ , kas notika 27. februārī mācību centrā RIMAN.

Semināra viesu vidū kopā ar Latvijā zināmiem šefpavāriem – Tomasu Godiņu un Astrīdu Čeppi un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma pasniedzēju/pavāri Irinu Duvanovu bija arī LMB izpilddirektore Gunta Duka.

Blakus tādien izsmalcinātiem ēdieniem kā līdaku knēdeļi un varžu kājiņas T.Godiņa izpildījumā, uz galda kārtojās Jaunpils pienotavas gardie sieri  ar ‘’Ziemīgo sieru plati’’ centrā – I.Duvanovas meistardarbu un košās, neparasti daudzveidīgās sviestmaizes – gan ar sieriem, dārzeņiem, gan Krāslavas mājražotāja ‘’Skudru gaļa’’ sātīgajiem kūpinājumiem, kam izsmalcinātību piešķīra pavāres A.Čeppes profesionālā roka un izdoma.

Paldies ražošanas uzņēmumiem ZS ‘’Ķelmēni’’, SIA N.Bomja maiznīca ‘’Lielezers’’ un SIA ‘’Dona’’ par gardajām maizēm.