Seminārs “Jaunie un tradicionālie produkti prasmju konkursos”

LMB 28. februārī piedalījās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā seminārā “Jaunie un tradicionālie produkti prasmju konkursos”. Kopā ar pārtikas nozares speciālistiem – biedrības ‘’Siera klubs’’ ar tā vadītāju Vandu Davidanovu, Restorānu vadības eksperti Inesei Vicupai,  pasaulslaveno bārmeni, Lyre’s vēstnieku Latvijā Andri Reizenbergu , Restorāna “Entresol” šefpavāru Raimondu Zommeru un Restorāna “3 Pavāri” šefpavāru Pāvelu Skopu, Latvijas maiznieku biedrības izpilddirektore Gunta Duka uzrunāja klātesošos ar prezentāciju par maizes vietu gan šodienas, gan nākotnes uztura šķīvī un par sadarbību ar profesionālajām skolām jauno speciālistu sagatavošanā.

Pasākums norisinājās Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta “BALTIC VET Skills Competition in Catering and Food Industry Sectors” 2019-1-LT-KA202-060530 ietvaros, kur RTRIT Projektu daļas vadītājas vietniece Zane Saukāne un Direktores vietniece Dana Baltuseviča iepazīstināja ar Baltic Skills konkursa organizēšanas vadlīnijām, konkursa nolikumu un vērtēšanas kritērijiem, kas bija izstrādāti partnerības projekta ietvaros.

Nozares pārstāvji dalījās pieredzē par dalību profesionālajos konkursos, veiksmīgu audzēkņu atlasi, sagatavošanu un vērtēšanu no žūrijas skatu punkta.

Semināra ietvaros notika vairākas meistarklases – degustācijas, iepazīstot jaunumus dzērienu un produktu piedāvājumā, kā arī jaunus gatavošanas un pasniegšanas veidus.

Paldies par atbalstu seminārā LMB sadarbības partneriem – maiznīca ‘’Lāči’’, Maiznīca ‘’Lielezers’’, Cannelle Bakery un uztura speciālistei, žurnāla ‘’Ēdiens kā zāles’’ īpašniecei Zanei Timparei.