Preses konference izstādes ‘’Rīga Food 2022’’ ietvaros

29. augustā, plkst. 13.00 restorānā “Grill Bar Gastronome” delikatešu centrā “mc2” notika izstādes ‘’Riga Food 2022’’ preses konference, kas pulcēja kuplu pulku žurnālistus.

Jau šajā mediju pasākumā varēja sajust “Rīga Food” garšu un baudīt ko īpašu un nebijušu!

Klātesošos žurnālistus un viesus LMB izpilddirektore Gunta Duka un SIA ‘’Puratos Latvia’’ tirdzniecības menedžere Aiva Kristjansone iepazīstināja ar Latvijas Maiznieku biedrības biedru jaunākajiem produktiem un kopā ar maizes konkursa “Ēdiens kā zāles” žūrijas priekšsēdētāju, SIA ‘’Ēdiens kā zāles’’ redaktori un uztura speciālisti Zani Timpari sniedzām ieskatu Maizes konkursa vērtēšanas norisē un balvu sadalē.

Preses konferencē piedalījās:  Daina Saktiņa, Agroresursu un ekonomikas institūta Izstāžu daļas vadītāja;  Ints Vīksna, Latvijas Tehnoloģiskā centra direktors; Svetlana Riškova, “Pavāru klubs” valdes priekšsēdētāja, pavāru konkursu rīkotāja; Vija Tirzmale, “Reaton” Pārtikas departamenta mārketinga daļas vadītāja Baltijā; Rolands Nežborts, izstādes “Riga Food” projekta vadītājs.

Uz tikšanos izstādē ‘’Riga Food 2022’’, kas notiks no 08.-10.09.2022.!

Foto: no LMB un BT1 arhīva