Meistara diena

Sākam rakstīt skaistus un gardus stāstiņus no SIERA KLUBS otrā semināra “Veselība, labs izskats, harmonija ar Latvijas produktiem” – siera un maizes saderība. Piedalījās – šefpavārs Aivars Varneckis, Maiznieku biedrības izpilddirektore Gunta Duka, semināra Goda viesis Martins Ritins, visa organizatore Vanda Davidanova, biedrības “Slow Food” pārstāvis Dāvis Kancāns, šefpavāri Kaspars Jansons Chefart un Ilva Liepniece. Katrs pielika sirdi, roku, lai pasākums izdotos un diena būtu zināšanām, vērtīgām idejām, gardiem sieriem un dažādiem ēdieniem piepildīta, lai dotu gandarījumu 35 semināristēm, kuras bija atbraukušas no DobeleTalsiOgre, LatviaJelgava, Latvia,KuldigasLivaniValmiera, Smiltenes, Aizkraukle u.c.

Seminārā brokastīm bija gards turpinājums: uzkodas ar lāča gaļu un desu, un konjakā iztvaicētām aprikozēm, gardi kliju mīklas pīrāgi ar sautētiem kāpostiem, rudzu miltu pīrāgi ar bekām, baravikām un kausēto sieru, sāļais kliņģeris ar medījuma gaļu un kausēto sieru. Pīrāgus un kliņģeri cepa Ilva Liepniece (Auce). Jaunpils Pienotava A/Ssieru “Pavasaris” Ilva uzziedināja oranžās rozēs. Garšojām arī Latvijas Maiznieku biedrība- LMB izpilddirektores Gunta Duka piedāvātās maizītes.Siers – bez maizes,- nu nekā! Abi kopā – spēks!