Pasākums par godu Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikuma direktorei

Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikumā  (RTRIT) kuplā skaitā pulcējās viesi , lai pateiktu paldies ilggadējai direktorei Silvai Ozoliņai par mūža ieguldījumu modernās mācību iestādes izveidē, par tās popularizēšanu Latvijā, Eiropā un pasaulē. Silvas k-dze tehnikumā nostrādājusi vairāk nekā 40 gadus.

Antuāna de Sent Ekziperī vārdi: ”Tieši tas LAIKS, ko tu veltīji savai rozei, PADARA šo rozi tik nozīmīgu” – būtībā raksturo RTRIT ilggadējo direktori S.Ozoliņu un viņas izveidoto, mūsdienīgo, moderno mācību iestādi. Ar savu milzīgo dzīves enerģiju, nenogurstošo darba sparu, ideju pārpilnību un to realizāciju profesionālās izglītības jomā Silva Ozoliņa arī mums, maizniekiem, ir bijusi paraugs, skolotāja un veiksmīgs sadarbības partneris. Ne viens vien maiznieks ir mācījies tehnikumā un ikdienā sajutis direktores atbalstu,  sirsnību un  arī stingrību.
LMB maiznieku vārdā – lai Jums jaunajā dzīves posmā rudzu maizes sāts, spēks un dzīvesprieks!