Maiznieku biedrībai – 30!

Maiznieki bija un ir stipra tauta, esam gatavi dažādiem izaicinājumiem! /N.Skauģis SIA ‘’Lāči’’ saimnieks, Maiznieka amata meistars/.

1993. gads Latvijā bija daudzu uzņēmīgu cilvēku un līdz ar to arī veiksmīgu uzņēmumu dibināšanas gads.

2000. gada sākumā LMB saņēma dāvanu no ilggadēja sadarbības partnera un atbalstītāja SIA ‘’Gemoss’’, personīgi no īpašnieces Ievas Treijas.

Un tā sirsnīgā un svinīgā atmosfērā 8. decembrī SIA ‘’Gemoss’’ Semināru zālē maiznieki un viņu draugi pulcējās uz jauku kopā būšanu par godu LMB 30 gadu jubilejai. Pasākumā godināja ne tikai biedrību, bet arī biedru uzņēmumus un sadarbības partnerus, kas nu jau pārkāpuši 30 gadu slieksni. Starp tiem bija maiznīca Dona, Lāči, Cannelle Bakery, SIA Gemoss, Maizes muzejs un Zemkopības ministrija (ZM). Saņemot ZM pateicības un ZM ministra Armanda Krauzes apsveikumus, maiznieki ir gatavi turpināt darbu, lai saglabātu Latvijas maizi kā unikālu, kultūrvēsturisku, veselīgu un, nepašaubāmi, arī mūsdienīgu pārtikas produktu.

No sirds pateicamies LMB atbalstītājiem un sadarbības partneriem: ZM, Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijai, Lauksaimnieku Organizāciju sadarbības padomei, AS Dobeles dzirnavnieks, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātei Lauksaimniecības un tehnoloģijas fakultātei , Latvijas Universitātei, Pārtikas un veterinārajam dienestam, biedrībai Siera klubs, Asociācijai Lauku Ceļotājs, Agroresursu un ekonomikas institūtam un visiem saviem uzticīgajiem biedriem: maiznīcai Lielezers, Maiznīcai Flora, SIA ”Madara 89”, maiznīcai Lāči, Dona, SIA Puratos Latvia, SIA Lanordija, ZS ”Kelmēni”, SIA Cannelle Bakery, Alūksnes maizes ceptuve, SIA Beātus Solo maiznīcai,  Priekules maiznīcai un Liepkalnu maiznīcai.

‘’Kamēr Latvijas laukos augs rudzi, kamēr Latvijā ēdīsim rudzu maizi, tikmēr pastāvēsim!’’, pārliecināta Maizes muzeja vadītāja, maiznieka amata meistare un ‘’Īstā latvju saimniece’’ Vija Kudiņa.

Lai top nākošie 30!