Maiznieki piedalās Pārtikas izstādē ‘’Rīga Food 2022’’

Šogad pārtikas izstādē ‘’Rīga Food 2022’’ nacionālajā kopstendā, ko organizēja Agroresursu un ekonomikas institūts ar Zemkopības ministrijas atbalstu, piedalījās sekojoši Latvijas Maiznieku biedrības biedri, maizes ražošanas un izejvielu piegādātāju uzņēmumi:

SIA maiznīca ‘’Dona’’, SIA N.Bomja Maiznīca ‘’Lielezers’’, AS ‘’Hanzas Maiznīcas’’, Maiznīca ‘’Lāči’’, Orkla Group SIA ‘’Lanordija’’ un SIA ‘’Puratos Latvia’’.

Izstāde norisinājās no 08. līdz 10. septembrim izstāžu kompleksā ‘’Ķīpsala’’.

Inovatīvi produkti, jauni darījumi, lieliski pasākumi un satikšanās prieks, jaunākās preces un pakalpojumus prezentēja 412 uzņēmumu no 25 valstīm. Apmeklētāji varēja paviesoties 12 valstu nacionālajos kopstendos. 3 dienās izstādi apmeklēja ap 20 tūkstoši interesentu.

Uz tikšanos nākamgad – “Riga Food 2023”, kas no 6. līdz 8. septembrim notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Foto galerija no I.Punkas, BT1 un LMB arhīviem.