Maiznieki izstādē ‘’Riga Food 2021’’

No 9. līdz 11. septembrim Latvijas Maiznieku biedrības biedri: AS ‘’Hanzas Maiznīca’’’, SIA ‘’Dona’’, SIA ‘’Lāči’’, LPB maiznīca ‘’Priekule’’, SIA N.Bomja maiznīca ‘’Lielezers’’, SIA ‘’Saldus maiznieks’’, Orkla Group ‘’Lanordija’’ un SIA ‘’Puratos Latvia’’ /Pūre – piedalījās Starptautiskajā pārtikas izstādē ‘’Riga Food 2021’’ ekspozīcijā ‘’Latvijas Maize’’.

Nacionālajā kopstendā, ko organizēja Agroresursu un ekonomikas institūts ar Zemkopības ministrijas atbalstu, maiznieki iepazīstināja izstādes apmeklētājus ar uzņēmumu jaunumiem, kā arī godā cēla jau visiem zināmus un patērētāju iecienītus maizes, miltu konditorejas izstrādājumus un saldos našķus. Neizpalika maiznieku sadarbības partneru maizes un konditorejas izejvielu piedāvājums, ievārījumi un mērces visdažādākajam pielietojumam, ikkatram veidojot ikdienas uzturu. Kopā ar ražotājiem savu grāmatu prezentēja maiznieka amata meistars Aigars Opihtins, kurš patreiz dzīvo un strādā Anglijā.

Neizpalika tradicionālā LMB septembra valdes, kas noritēja turpat maiznieku stendā.

LMB valdes priekšsēdētāja Kārļa Zemeša šī gada teiktais: ”Visi esam piedzīvojuši sarežģītu, dažbrīd neparedzamu laiku, taču rūpes par uzticamajiem patērētājiem un, īpaši, saviem darbiniekiem  ražojot maizi, neesam nolikuši malā ne uz mirkli. Pieņemot un risinot Covid 19 pandēmijas uzliktos pārbaudījumus, maiznieki tomēr sevī atraduši rezerves darbam radošuma un inovāciju virzienā. Pārskatīts sortiments, izvērtēta maizes uzturvērtība un radīti jauni produkti gan maizes, gan miltu konditorejas sektoros. Lai pierādītu saviem pircējiem, ka maizes nozarē viss notiek, arī šogad maiznieki kopā ar ilggadējiem sadarbības  partneriem – izejvielu piegādātājiem, piedalīsies izstādē un ar klātbūtnes atkalredzēšanās prieku uzņems interesentus Nacionālajā kopstendā, Latvijas Maiznieku biedrības ekspozīcijā.”