Maiznieka amata zeļļa diploms Dz. Kuntiņam no SIA Lāči

Maiznieku amats Latvijā ir viens no vecākajiem – par to liecina arī Maiznieku cunftes ģērbonis #Mazās Ģildes Belakorda zāles griestos, datēts – 1235.gadā.
Cilvēki jau senatnē zināja, ka maize dzīvē ir galvenais.
2019.gada sākumā – 18.janvārī #Mazajā Ģildē Maiznieka amata brālībai pievienojās LĀČI ilggadējais maizes cepējs Dzintars Kuntiņš un saņēma Latvijas Amatniecības kameras maiznieka amata zeļļa kvalifikācijas diplomu. LĀČI saimnieks, Maiznieka amata meistars N.Skauģis savā grāmatā ”Maizes dvēseli meklējot” par Dzintaru teicis sekojoši: …viņš ir maizes cepšanas lietpratējs, kurš savas zināšanas un prasmes ”Lāčos” slīpējis ilgus gadus un sasniedzis augstu meistarības līmeni”. Latvijas Maiznieku biedrība- LMB sveic Dz.Kuntiņu un pievienojas viņa teiktajam: ”Domāju, ka cept maizi – tas ir svētīgs darbs”. Lai izdodas augt meistarībā arī turpmāk!
Svinīgo mirkli iemūžinājis fotomeistars Juris Zēbergs un Maiznieka amata meistare Linda Bekmane