‘’MAIZES IELA’’ Vērmanes dārzā Rīgas svētku ietvaros

Saulainā 15.augusta sestdiena Vērmanes dārzā LMB maizniekiem pagāja nedaudz citādāk kā katru gadu.
Ievērojot stingrus drošības pasākumus – distancējoties un aicinot svētkus svinēt atbildīgi, maiznieki ne tikai popularizēja MAIZI, bet pilnveidoja savas oratora, pārliecināšanas un komunikāciju prasmes visas dienas garumā.
Svētki aizvadīti un ir prieks par atkal redzēšanos klātienē Rīgas svētku tradicionālajā maiznieku pasākumā ar uzticīgajiem maizes ēdājiem un interesentiem, draugiem un sadarbības partneriem,
pārliecība, ka maize ir atzīts, mīlams, veselīgs un neizsakāmi pozitīvu emociju un enerģiju apvīts pārtikas produkts.

Pasākums norisinājās LMB pasākumu kopuma ietvaros – ‘’Maize kā stratēģiski svarīgs pārtikas produkts krīzes apstākļos’’.

Paldies AS ‘’Aloja Starkelsen’’ un personīgi Janim Garančam par atbalstu LMB aktivitāšu vietas iekārtošanā un jaunu sadarbības iespēju veicināšanā.
Maizes ražošanas uzņēmumi  – N.Bomja maiznīca ‘’Lielezers’’, LPB ‘’priekules maizes ceptuvei’’, AS ‘’Hanzas Maiznīca’’, SIS ‘’Dona’’, SIA ‘’Lāči’’ un SIA ‘’Saldus maiznieks’’ – kā vienmēr pārstāvēja Latvijas maiznieku saimi lieliski, ikdienā konkurenti, bet Maizes ielā ar kopēju uzdevumu – popularizēt maizi kā svarīgu un veselīgu ikdienas produktu.

Paldies un cerot uz tikpat fantastisku sadarbību Asociācijai ‘’Lauku Ceļotājs’’, personīgi Asnatei Ziemelei un Rīgas Latviešu biedrības namam, personīgi Marijai Heislerei Celmai.

Bez brīvprātīgajiem palīgiem šoreiz pasākums nevarētu notikt, tādēļ īpašs PALDIES SIA ‘’Puratos Latvia’’ demonstrētājai/tehnologam, Maiznieka amata meistarei Lindai Bekmanei, Maiznieka amata meistaram Aigaram Opihtinam no Anglijas, Orkla group SIA ‘’Lanordija’’ vadītājam Agrim Rudmiezim un Tīnai Elīzai Dukai.