LMB sveic ZM 30 gadu darba jubilejā

Nav jau tik būtiski, ko katrs mēs darām –

Lielas vai mazākas lietas.

Svarīgākais viens otram būt blakus –

Darbos, domās un lēmumos.

2023. gada 3. maijā LBTU – Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte Lielajā Aulā notika svinīgais pasākums par godu Zemkopības ministrija / Ministry of Agriculture of Latvia 30. gadu jubilejai kopš dibināšanas. Šajā svinīgajā pasākumā tika sveikti līdzšinējie zemkopības ministri un izskanēja sirsnīgi vēlējumi tālākajai veiksmīgajai lauksaimniecības un pārtikas ražošanas norisei Latvijā un visu iesaistīto sadarbības partneru kopīgai sadarbībai nākotnē.

Latvijas Maiznieku biedrība- LMB kopā ar Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija un Latvijas Piensaimnieku Centrālā Savienība sveica ministriju 30 darba gados un novēlēja:

Lai nākošajos darbības gados nezūd apņēmība, piepildās kopā iecerētais, saglabājas ticība, ka mēs katrs un visi kopā spējam radīt mūsu zemi labāku!

Lai rupjmaizes spēks, baltas domas kā Latvijas piens un uz ikdienas galda vērtīgie un gardie Latvijas ražotāju pārtikas produkti!