LMB sadarbības līgums ar Latvijas Universitāti

Katra valsts ir tik stipra, cik stipri, izglītoti, lojāli un patriotiski ir tās iedzīvotāji un kādu pienesumu valsts ekonomikai, izaugsmei ar savu darbu tie veido!

4. novembrī Latvijas Universitātes Senāta zālē, ko svinīgu padara LU rektoru portretu galerija, Latvijas Maiznieku biedrības valdes priekšsēdētājs Kārlis Zemešs un Latvijas Universitātes prorektors, profesors Valdis Segliņš parakstīja sadarbības līgumu.

Partneri apņemas sadarboties ar mērķi stiprināt maizes ražošanas nozari, t.sk. Latvijas tradicionālās maizes un miltu izstrādājumu ražošanu, aptverot izejvielas, tehnoloģiskos procesus, gatavo produktu realizāciju, maizes patēriņa un ēšanas kultūru, profesionālo terminoloģiju, un augstākās izglītības attīstību, izcilību un kvalitāti, t.sk. veicinot izglītības pēctecību.