Pārcelts – konkurss ‘’Jaunais Maiznieks 2020/2021’’ – uz 2. decembri

LPUF Pārtikas Produktu Kvalitātes Klasteris un Latvijas Maiznieku biedrība (LMB) aicina piedalīties profesionālās izglītības iestāžu audzēkņus profesionālās meistarības konkursā “Jaunais Maiznieks 2020/2021’’, lai veicinātu audzēkņu profesionālās iemaņas un radošo domāšanu inovāciju virzienā – attīstot un izveidojot inovatīvu pārtikas produktu:  maizi ar pievienotu uzturvērtību, izmantojot dažādu veidu miltus un piedevas.

Konkurss notiks 2021. gada 2. decembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā (RTRIT), Nīcgales ielā 26, Rīga.

Konkursa uzvarētājs saņems titulu “Jaunais Maiznieks 2020/2021” un naudas balvu. Kā arī uzņēmumu specbalvas.

Dalību konkursā jāpiesaka līdz 17.novembrim, nosūtot pieteikumu elektroniski uz e-pasta adresi: ilze.zuimaca@lpuf.lv

Dalība konkursā ir bez maksas.

Konkursu atbalsta: AS ‘’Rīgas dzirnavnieks’’ ar zīmolu ‘’Herkuless’’, SIA ‘’Gemoss’’ un LMB biedri/maizes ražošanas uzņēmumi un izejvielu piegādātāji – SIA ‘’Dona’’, AS ‘’Hanzas Maiznīca’’, SIA ‘’Saldus maiznieks’’, N.Bomja maiznīca ‘’Lielezers’’, SIA Maiznīca ‘’Flora’’, SIA ‘’Kuldīgas maizes kombināts’’, SIA ‘’Beātus’’ – maiznīca ‘’SOLO’’, Alūksnes maizes kombināts, AS ‘’Roga Agro’’, SIA ‘’Lāči’’, LPB ‘’Priekules maizes ceptuve’’, SIA ‘’Madara 89’’, ZS ‘’Ķelmēni’’ , MPB ‘’Madonas maiznieks’’, SIA ‘’Puratos Latvia’’ un Orkla Group  SIA ‘’Lanordija’’.

Foto no 2019. gada konkursa norises.

Ar konkursa Nolikumu var iepazīties šeit: