Jumta bišu stropu atvēršanas svētki Rīgas Latviešu biedrības namā

MEDUS, MAIZE, PIENS – trīs senākie pārtikas produkti, kas teicami sader kopā, ir veselīgi, gardi un tautā iemīļoti.
23. jūlijā Rīgas Latviešu biedrības namā notika Jumta bišu stropu atvēršanas svētki, kur savu gardo produkciju prezentēja arī maiznieki – SIA ‘’Saldus maiznieks’’, SIA ‘’Lāči’’, N.Bomja maiznīca ‘’Lielezers’’ un AS ‘’Hanzas Maiznīca’’.
MEDUS MAIZI svētku viesi baudīja kopā ar izcilo PKS ‘’Straupe’’ pienu un visi kā viens atzina, ka nav nekas labāks par Latvijā ceptu maizi kopā ar tikko sviestu liepu medu un pienu, kas garšo pēc Latvijas pļavām un bērnības!
Vislielākais liepu medus ienesums bija Latvijas biškopības biedrības stropam – 45,34 kilogrami, tad sekoja Latvijas Dabas fonds ar 36,36 kilogrami, bet trešais – Rīgas Latviešu biedrība – 31,67 kilogrami.

Paldies par uzaicinājumu projekta idejas autorei un izpildītājai – Marija Heislere Celma.