Izstādes ‘’Rīga Food 2023’’ Preses konference

  1. augustā Pulmann Riga Old Town hotel notika izstādes ‘’Rīga Food 2023’’ mediju pasākums Prese konference:

Grillētu steiku piedāvāja baudīt Grilētāju Brālība, LMB izpilddirektore Gunta Duka iepazīstināja ar biedru jaunumiem;  Sabiles sidrs īpašniece Baiba Circene prezentēja jaunāko sidru,  ar gardākajiem zivju konserviem iepazīstināja uzņēmums ‘’Kaija’’, bija pārsteigumi arī no SIA ‘’Gemoss’’ jubilejas skatuves pasākumiem, aicinot piedalīties un apmeklēt kūku konkursu. Savukārt Linards Grundmans piedāvāja atveldzēties ar gardām limonādēm!

Varēja nobaudīt arī Latvijā radītus inovatīvus produktus, kas izstādē būs skatāmi Latvijas un Baltijas inovāciju stendos. Vegāno kamambēru, fetu un mozzarellu nogaršot piedāvāja Life Tree Cheese,  ar veselīgām dārzeņu maltītēm iepazīstināja uzņēmums ‘’Legomo’’, vegānos tomātu, rabarberu šķiedrvielu pulverus prezentēja Safīra L Sia.

Izstāde ‘’Riga Food 2023’’ notiks no 7. līdz 9. septembrim Ķīpsalā!

www.rigafood.lv