Izstādes “Riga Food 2019” mediju pasākums

27. augustā notika Baltijas nozīmīgākās pārtikas izstādes “Riga Food 2019” preses konference, kurā informēja par izstādes plašo piedāvājumu un daudzveidīgo programmu, pavāru, bārmeņu un tējas meistaru konkursiem, jaunākajiem produktiem, inovācijām pārtikas nozarē un citām aktualitātēm.“Riga Food 2019” preses konference notika otrdien, 27. augustā plkst. 12.00 viesnīcas “Grand Poet by Semarah Hotels’’ konferenču zālē “Epic” (adrese: Raiņa bulvāris 5/6).No 4. līdz 7. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares notikums – izstāde “Riga Food 2019”, kas piedāvās vērienīgas starptautisku un pašmāju uzņēmumu un organizāciju ekspozīcijas, meistaru un pārtikas produktu konkursus, jaunumu prezentācijas, izglītojošus seminārus, aizraujošus šovus, meistarklases un degustācijas.
Jau mediju pasākumā varēs sajust Riga Food 2019garšu un nodegustēt dažus no jaunākajiem produktiem!

Latvijas Maiznieku biedrība prezentēja savu biedru – SIA ‘’Dona’’, SIA ‘Saldus maiznieks’’, AS ‘’Hanzas Maiznīca’’, SIA ‘’Lāči’’, SIA ‘’Maiznīca Flora’’, LPB Priekules maiznīca, SIA N.Bomja maiznīca ‘’Lielezers’’ un SIA ‘’Puratos Latvia’’ jaunākos produktus.

Šogad izstādē “Riga Food” daudz jaunumu:

  • pasaules prestižākā pavāru konkursa “Bocuse d’Or” pusfināls;
  • bārmeņu konkurss “Labākais alus kokteilis 2019”;
  • Latvijas labāko pavāru sacensības “Meistarpavārs’’;
  • konkursa “Inovāciju balva” demo diena;
  • fitnesa modeles Anitas Pužules un uztura speciālistes Lienes Sondores pieredze par/ar maizi;
  • seminārs “Kas īsti ir industriālie IOT risinājumi un kā tos praktiski izmantot pārtikas industrijā?”;
  • un vēl daudz citu izglītojošu un aizraujošu pasākumu.

 

Rudzu rupjmaizes degustācijā “Mana dienišķā, veselīgā Latvijas sirds maize”– žurnālisti par vērtīgāko atzina SIA ‘’Maiznīca Flora’’ Plaucēto rudzu rupjmaizi!

Uzzini vairāk: www.bt1.lv/rigafood/visit.php#events