Apbalvoti žurnālisti, kuri visvairāk rakstījuši par maizi

Veicinās rudzu maizes ēšanu skolās…

Rudzu maizei neļaus izzust…

Iesakām skolās rudzu maizes programmu…

Cept maizi ir stilīgi…

Iecienītākā – rupjmaize…

Vai zinu, kāda maizīte ir cieņā latvietim un cik daudz to ēd?

  • tie ir tikai daži virsraksti Latvijas laikrakstos.

 

Šogad pirmo reizi Latvijas Maiznieku biedrība kopā ar “Riga Food” sumināja žurnālistus, kuri ir visvairāk rakstījuši par maizi un tās vērtību. Galveno balvu – garšas piedzīvojumu kopā ar maizniekiem 2020. gadā Spānijā saņēma laikraksta “Latvijas Avīze” žurnāliste Sandra Dieziņa . Veicināšanas balva piešķirta laikraksta ‘’Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai’’  žurnālistei Ilzei Šteinfeldei.

Maizes popularizētāja, visvairāk par un ap maizi rakstošā žurnālista apbalvošana notika uzreiz pēc izcilas kvalitātes pārtikas produktu apbalvošanas izstādes ‘’Riga Food  2019’’ atklāšanā.